Рейв серед ретро-літаків: німецький лейбл Watergate влаштує дикі танці в українському музеї

Гоу святкувати початок осені в музеї? І вас запрошують не на довгу нудну лекцію. Ексцентричність- це протидія осінній мелонхолії. Сумно вам не буде!
Серед ретро літаків ви завальсуєте під біти німецьких діджеїв. І це не фантагосмічний сон.
Німецький лейбл Watergate вирішив, що день народження ні в якому разі не повинно бути банальним. Легенди рекордингу везуть в Україну перфоменс у рамках туру «10 Years of Watergate records tour».
Ці вечірки вже почули в Сан-Паулу і Лейпцигу, а залишилися- Лондон, Барселона, Амстердам, Тель-Авів і, звичайно ж, Київ.
Лейбл Watergate став комьюніті для культових резидентів лейблу і відомих європейських діджеїв. Отже, Київ, зустрічай!

Jimi Jules
Мультиінструменталіст, магістр музики, нащадок карибських чаклунів і виходець із швейцарської родини фермерів та музикантів – все це Jimi Jules. За його плечима – ді-джеїнг в німецьких клубах, щотижневе радійне шоу, релізи на Objectivity, Watergate Records, Zukunft Records та безліч відкриттів нових музичних форм та енергій.

Ruede Hagelstein
Один з кращих резидентів лейблу Watergate, людина-оркестр Ruede Hagelstein не обмежує себе жанрами. Його треки – це, скоріше, калейдоскоп з різних граней електронної музики. І той факт, що їх грають в своїх сетах кращі світові ді-джеї, яскраве тому підтвердження.

Tiefschwarz
Брати Шварц почали свій шлях в музиці в 90-х і підкорили світ, завдяки своїй смаковій гнучкості, напору і цілеспрямованості. Легендарні «глибоко чорні» – профі своєї справи. В черговий раз переконатися в цьому ми зможемо 7 вересня.
Збирайтесь 7 вересня, Avionics Open Air чекає на вас. Вечірка стартує о 16.00, а фінішує о 23.00. Формат- daytime event.
Адреса Державного музею авіації імені Антонова: вул. Медова, 1.
Квитки: https://bitly.su/00CX

Leave a Reply