Two Door Cinema Club переспівали найвідоміший трек Біллі Айшіл

У прямому ефірі для BBC Radio 1 ірландці Two Door Cinema Club виконали кілька пісень, які увійдуть в їх новий студійний альбом. До цього все йшло круто, але яке ж було здивування коли тріо запропоновало випустити свою власну версію хіта Біллі Айшіл “Bad Guy”; Так, це саме та пісня, яка звучить всюди, і ми можемо сказати вам, що вона звучить зовсім не погано.

Це може сподобатися не всім, але ми повинні визнати, що це – майбутнє музики, це те, що ми слухаємо по радіо і особливо в Інтернеті. Біллі Айліш – явище в соціальних мережах, багато хто вважає її «художницею, за якою потрібно уважно стежити». З іншого боку, Алекс Трімбл, Кевін Бейрд і Сем Хеллідей -це той бунтарський гурт, що з кожним альбомом трансформує себе, чим тягне свою творчість уперед. Цього разу вони обрали метод реміксу.

Ми знаємо, що ця комбінація може здатися дуже дивною, тому що їхня музика дуууже різна, але правда в тому, що група зробила все, щоб надати пісні свій власний відтінок, що багато в чому схоже їхньому звучанню, яким вони завоювали публіку ще першим альбомом.
Краще ми не будемо говорити вам більше, слухайте самі.

 

Leave a Reply