THE MAUNT представили інтерактивний кліп на пісню «Blackout»

Відео залучає глядача у трек буквально на фізичному рівні — його можна подивитися лишеу стані руху

«Якщо ти опинився у темноті й бачиш хоча б слабкий промінь світла, ти повинен йти до нього, замість того щоб розмірковувати, є у цьому сенс чи ні». Так заповідав Віктор Пелевін у повісті «Відлюдник та Шестипалий», а сьогодні цю ідею транслює і модерн-рок гурт THE MAUNT у своїй новій роботі «Blackout». Герой пісні немов опинився в темряві, навколо нього фізична й душевна порожнеча. І ось тут, на крайній межі тривоги наближеної до розпачу, він приходить до осмислення себе та своїх цінностей.

«From the darkest place
Comes a brand new start»

«Після релізу альбому “False Restraints” минув рік, однак у нас залишилося декілька нерозказаних історій, які хотілося втілити у відео. Серед них і “Blackout”, — говорить Alex Forst, ідеолог THE MAUNT. — Мета відео — розкрити не лише внутрішню драматургію, настрій пісні, але й продемонструвати симбіоз творчості й технологій, діджитал естетику, що дуже близька нашому гурту».

Відеокліп на підтримку треку «Blackout» — інтерактивна пригода, головна цінність якої полягає в тому, щоб розширити і збагатити досвід слухачів. Так перегляд однієї з версій відео можливий при безпосередньому русі глядача — від швидкої ходьби до бігу. Фізична залученість буквально занурює в музику й дає можливість втілити образ героя в особі його спостерігача. До того ж, добігши до кінця кліпу, можна подивитися відео-бекстейдж зйомок, який доступний тільки на сайті.

«У відео ми хотіли відобразити стан внутрішньої погоні. Постійна напруга, метання, почуття болісної одержимості. Для передачі цих відчуттів ми звернулися до агресивної, спотвореної та місцями навіть епілептичної графіки, манері зйомки та монтажу, — ділиться Наталія Тачинська, режисер відео і креативний директор проєкту. — Найбільшим викликом при роботі над проєктом стало створення web-інтерактиву, який був би доступний кожному глядачеві за декілька кліків незалежно від його пристрою або браузера. Іноді робота була схожа на подолання безлічі обмежень, що досить символічно для цієї пісні».

При розробці візуальної концепції команда надихалася перфомансами японських художників Hiroaki Umeda, Ryoji Ikeda і NONOTAK studio, в чиїх роботах переплітається монохромна жива графіка, маппінг і тілесна експресія.

«Знайти правильну команду для втілення задуманої ідеї — справжній челендж. Але все ж обставини дуже вдало склалися і я познайомився з ідеологом проекту “Blackout” Наталкою Тачинською, чиї амбіції в інтеграції технологій у світ мистецтва дуже співзвучні з моїми, — каже Alex Forst, — Я радий, що спільними зусиллями ми зробили перший подібний проект для THE MAUNT, в тому числі й досить унікальний для української сцени в цілому. Це надихаючий досвід співпраці, і хороша основа для наших майбутніх проєктів».

 

Leave a Reply