The Great Gatsby Ballet

2 листопада Київ побачить грандіозний The Great Gatsby Ballet, що підкорив публіку у Берліні, Франкфурті, Каннах, Парижі, Женеві, Відні. За 5 років існування балет встиг стати світовою класикою.
28 жовтня 2014 року проект стартував у Києві, але прославився на всю Європу.
The Great Gatsby– це синтез класичного балету, сучасного танцю з елементами кінематографу та м’юзіклу.
Балет вже побував у 30 країнах, зібрав 70000 глядачів, і ось тепер повертається до своєї колискової, щоб відзначити 5-річний ювілей.

Сюжет

The Great Gatsby– це феєрична постановка по однойменному роману Френсіса Фіцджеральда. Епоха джаза зі всіма її пристрастями та перші тривоги перед Великою Депресією. Яскраві костюми, талановитий каст на сто відсотків зміг втілити дух роману та тієї далекої епохи, яку так люблять тепер оспівувати у мистецтві.
Любовна лінія- стара як сама історія пристрасті між жінкою та чоловіком. Бідний хлопець, який заробляє мільйони аби підкорити кохану.
Денис Матвієнко, виконавець головної партії,єдиний в світі володар чотирьох Гран-прі міжнародних конкурсів артистів балету, дає таку характеристику своїй роботі:
«Сам по собі роман емоційно колоритний. Тут дуже багато яскравих фарб: любов, розчарування, прагнення до мрії, смерть. Це все показується за допомогою пластики і підживлюється за допомогою музики »

Над проектом як і завжди працює Дуайт Роден відомий американський режисер-постановник з США. У його портфоліо:хореографія для своєї трупи Complexions, співпраця з Цирком Дю Солей, шоу для Принца, U2 і Ленні Кравіца, танцювальні сцени для голлівудських фільмів.

«Мене не стільки цікавить період 20-х років, скільки те, що це історія поза часом і потрапляє під будь-яку категорію і епоху. Це час відкритості і революції, коли люди смітили грошима, були діяльними та жадали успіху.
На даний момент ця постановка є піком моєї кар’єри. Мені подобається, що в постановці беруть участь танцюристи з України та Америки. Це робить її дуже цікавою. Змішання стилів – це моє надбання »– зізнається Дуайт Роден.

Над музикою працювали відомі українські композитори Костянтин Меладзе та Юрій Шепета.
У проект були залучені Олександр та Ігор Стеколенко – автори відеопроекцій, Дмитро Парадіз – художник по костюмах, В’ячеслав Окунєв – художник-постановник.
Окрім головної програми глядачів чекає сюрприз: балет пройде під акомпанемент симфонічного оркестру.
Тур розпочнеться у Німеччині, а після концерту у Києві (Палац Україна) трупа вирушить у Дніпро(4 листопада) та вперше виступить у Тель-Авіві.

Leave a Reply