5-річчя The Great Gatsby Ballet святкує з Alina Pash та Frolov

The Great Gatsby Ballet із розмахом відзначає 5-річчя балету. Перші вистави відбудуться в Німеччині (Франкфурт і Берлін), а 02 листопада столична публіка знову зануриться в історію українського балету зі світовою славою.
Музика Костянтина Меладзе і Юрія Шепети, постановка режисера-хореографа Дуайта Родена, головна партія у виконанні Дениса Матвієнка і завжди актуальна історія Френсіса Фіцджеральда про закоханого бідного хлопця, який дорогою ціною заплатив за надто довгу вірність єдиній мрії. Це основі складові українського проекту, який підкорив весь світ – від Канн і Парижа до Женеви і Відня.
Але продюсери шоу, Олександр і Олексій Польові, продовжують удосконалювати продукт з кожним шоу. Так, 02 листопада на сцені Палацу України разом із танцюристами на сцені з’явиться Аліна Паш, яка виконає вокальну партію в балеті.
Продюсери шоу пояснюють вибір виконавиці так:
«Нам подобається дивувати глядача. Думаємо, що ніхто не міг уявити, що саме Аліна Паш стане голосом The Great Gatsby в цьому сезоні. Красива, талановита, пристрасна і бунтарка в душі – саме про таких дівчат писав Фіцджеральд в своєму романі. Саме така Аліна Паш».
Костюми для ювілейного шоу створить дизайнер Іван Фролов. У ДНК бренду закладена концепція intelligent provocation, що повністю відображає епоху Великого Гетсбі. Сміливість і чуттєвість, сексуальність і забороненість відображаються в кожній деталі. Невагомі напівпрозорі тканини, ефектно розшиті мерехтливим камінням, зухвалі міні і чуттєві бра, сексуальні рукавички і підв’язки – такими бачить костюми для балету дизайнер Іван Фролов.
The Great Gatsby – це феноменальний танцювальний блокбастер, який поєднає в собі класичну хореографію балетного мистецтва, сучасний танець, елементи кінематографа і мюзиклу.
Подія в Facebook: https://www.facebook.com/events/348944342428528/

Участники проекту
Костянтин Меладзе і Юрій Шепета – композитори
Дуайт Роден – режисер-хореограф
Денис Матвієнко – виконавець головної партії
Олександр і Олексій Польові – продюсери проекту

Leave a Reply