Штормове попередження!

GROZA – одна з найяскравіших учасниць лейблу з оригінальною назвою «Лейбл» – випустила свій другий EP «Інтроверт». Міні-альбом наповнений хорошою музикою, текстами в стилі «я краще вдома посиджу» і досить серйозними роздумами на тему сучасних стереотипів. Але про все по порядку.

Під грізним псевдонімом ховається Іра Гросу – співачка і електронний продюсер родом з Одеси. Горезвісний одеський гумор додається: чого тільки вартий трек з голосом Якубовича в якості аранжування. Але крім жартів альбом має дуже виразний соціальний посил: досить жити стереотипами. Досить цих пасажів про те, що дівчина повинна фарбуватися і ходити на підборах, стежити за дітьми і завжди бути милою. Всі ми вільні самовиражатися і жити так, як нам хочеться. «Захочу – хоч налисо пострижуся», – каже артистка.

Сам по собі проект GROZA – живий приклад успішної концепції DIY, більш відомої як «зроби сам». Іра виконує всі етапи продакшена самостійно: придумує тексти і мелодії, створює аранжування, робить студійний запис і сама ж себе продюсує. Навіть обкладинка її нового альбому це вдалий кадр, знятий на селф-камеру. Причому на виході виходить якісна музика! Така собі гримуча суміш з тустеп-герідж, r & b і future beats, приправлена джазовим вокалом і аллюзією до російської естради часів 90-х.

Те ж стосується і кліпів. Майже кожен з них Іра разом з чоловіком робили самі. «Інтроверт» не став винятком. Він знятий в Бангкоку, і  дівчина, яка гуляє по місту та слухає в навушниках власні треки – це образ, списаний з самої Іри.

«Щоб бути самодостатнім, дозволь собі бути собою» – ось основний посил, який співачка вклала у свій трек. Та ще й підкріпила його особистим прикладом! Будемо сподіватися, що вона і далі зможе слідувати йому і видавати такі бадьорі, якісні і осмислені альбоми. А поки слухаємо новий EP «Інтроверт»!

 

Leave a Reply