BRAII, Тімпаче, Лаура Марті, TVORCHI, Електромедіа і Banned Society на Шоукейс нової української музики від агентства «Много Воды».

7 листопада в Палац Культури «Куренівка» команда PR-агентства і музичного лейблу «Багато Води» за підтримки Jameson представляє вже третій шоукейс нової української музики. Концепція Шоукейс близька до відомому британському проекту BBC Sound of, який щороку називає список імен, що вже завтра стануть великими зірками інді-сцени. Так, в різні роки BBC Sound of «передбачали» успіх Джеймса Блейка, Майкла Ківанука, Stormzy, Джеймі Вуна, Nao і багатьох інших.
Перш, саме на Шоукейс від «Много Воды» вперше заявили про себе Alina Pash, Щасливі Люди, Адвокати, The Maunt, Gorim !, Refinders, співачка DIYana і багато інших. Обов’язково умова Шоукейс – ексклюзивний матеріал. Артисти вперше показують наживо свої нові пісні.
Так, на третьому Шоукейс «Много Воды» за день до офіційного релізу нового альбому представлять свіжий матеріал хейдлайнери вечора BRAII, а самі інтригуючі новачки української інді-рок сцени – група Тімпаче вперше покажуть наживо свій потужний потенціал. Крім того, в рамках події слухачі почують пісні з майбутнього альбому джазової співачки Лаури Марті, чий поп-орієнтований альбом вийде вже в кінці листопада цього року.
Там же за тиждень до релізу альбому представлять нові пісні Banned Society – група відкриття лейбла «Много Воды» і любимчики засновника лейбла Саші Варениці. Нарешті, TVORCHI, чий недавній реліз «Не Танцюю» став помітним хітом на радіо спробують довести, що майбутнє танцювальної музики в Україні саме за ними!
Ведучими вечора стануть програмний директор радіо «Ісландія» Оля Діброва і фронтмен Щасливих Людей Денис Ржавський. На території «Куренівка» гостей вечора чекає цілий ряд активацій і несподіваних сюрпризів, серед яких кімната для сповіді в католицькому стилі, перетворена в інсайд-room, де артисти будуть ділитися своїми гріхами і МВ Shop з лімітованим мерч від «Много Воды».
Палац Культури «Куренівка», вул. Костянтинівська, 73. Початок о 20:00.

Захід в facebook: https://www.facebook.com/events/524579351671253/
Квитки: https://kurenivka.com.ua/events/mnogovodi/

Leave a Reply