Київський гурт “раёк” випустив другий кліп на трек «Буду хорошей»

Інді-гурт “раёк” вирішив відійти від гностично-релігійної тематики та зобразити кохання зі всіма його стереотипами. Споживацьке відношення до почуттів у сучасному світі приводить до поверхневого відношення до кохання. Але кожен бажає бути коханим. Тому чиєсь зізнання- це репліка адресована Нікому:

«Хто я? Я – те, що я тобі показую. Свій кращий ракурс, свій заготований погляд. Ніби мене випадково зазняли, і я така щира, справжня, різна... Втім, будь-яка, яку ти захочеш. Тут на мене вдало впало світло, тут я пильно дивлюсь в твої очі, тут я очевидно оголена, тут я ненароком поправляю волосся, тут я загадково посміхаюсь. Чого тобі ще не вистачає? Легкого божевілля, справжніх сліз, різких слів? Я так хочу сподобатися, я буду хорошою, чесно, тільки закохайся в мене. Ти, він, вона, та хто завгодно. Я тобі подобаюсь, ти мене кохаєш? Я гарна? Мені потрібна відповідь, моє дзеркальце, але я її не отримаю. Ти не дивишся мої сторіз. А краса в очах того, хто дивиться».

Немає людини, яка би не стикалася з подібним. Соціальність змушує нас прив’язувати себе до когось. І хоча ми всі такі самовпевнені та самодостатні, інстинктивно ми прагнемо до Іншого чи Іншої.

Leave a Reply