Refinders – Like Many Times Before

Гаджети заполонили світ. А тема впливу технологій на нашу свідомість захопила мистецтво.
Вже давно людство почало не розмежовувати свій внутрішній світ з віртуальністю. Ми настільки зжились с технологіями, що вони поступово становляться нами.
Світ у кліпі Refinders «Like Many Times Before» вже за дверима. Останню межу подолано. І навіть ті, хто висловлюється проти повального завоювання людської території машинами, поступово сам втрачає контроль та зливається з оточуючим божевіллям. Навіть вокалісту Refinders не заважає спів та творчий процес сьорчу в інтернеті.
«Вам може здатися, що це історія про якесь міфічне майбутнє, але більшість технологій в кадрі існують вже сьогодні. Ми в цьому і з цим живемо. У нас є час, простір, а тепер ще й Інтернет. Окрема філософська категорія, в якій образ Мадонни існує поруч з розпродажем airpods », – каже режисер кліпу Олена Стулій.
Процес невідворотній. Треба якщо не змиритися, так пристосуватися. Напівміфологічні образи Діви Марії з Ісусом-роботом , дівчини з навушниками замість сережками та юних хлопців кіборгів ласкаво запрошують у діджитал реальність, хоча і дещо нав’язливо.
«Чи варто нам боятися сингулярності або це неминучий і необхідний крок нашого розвитку», – міркує фронтмен Refinders Влад Велі. «Можливо, технології дозволять нам розкрити свою природу з іншої сторони, нескаламученої помилками історії. І чи є взагалі в наших тілах щось визначальне нас як людей? Щось, з чим ми ніколи не захочемо розлучитися ».
«Like Many Times Before» – сингл дебютного альбому Refinders під назвою «Skin Effect». Це другий кліп з даного релізу. Перший- «All Night Long», в якому показана історія мутації людини в рептилію.

 
 

Leave a Reply