Трагічність та ліризм філіппінської Red Tan, що підкорила Лондон

Ліричність- це притаманність, що характерна у повній мірі не лише українським виконавцям.
Минуло два роки, як філіппінська співачка Red Tan трагічно втратила чоловіка від вірусу денге. Намагаючись примиритися з цією раптовою і трагічною втратою, Red Tan випускає трек «Don’t Let Go» 20 вересня, як данину своєму чоловікові. Так вона намагається висловити свої почуття від втрати чоловіка. Темний і важкий, підкріплений справжніми емоціями і горем, що не дають рухатися далі- це глибокий трек, в якому  кришталевий проникливий вокал близький кожному, хто пройшов процес скорботи.

Слухайте «Don’t Let Go» ось тут:

Сучасне поєднання естрадної та електронної танцювальної музики було складено та виконане з урахуванням глибокого впливу минулих випробувань.
Після смерті чоловіка Red Tan взяла участь у World Championships for Performing Arts у Лос-Анджелесі – щорічному конкурсі музикантів та представників інших креативних течій із 60 країн світу, де вона дивувала суддів своїм виступом та здобула 2 медалі. В Лондоні вона продовжила навчання в театральному і музичному майстер-класі West-End, де також виступила на престижній O2 як фіналіст Open Open UK. Незнайомоме середовище виявилося каталізатором, який зміцнив її характер і послужив постійним нагадуванням про те, що життя продовжується.

Facebook: https://www.facebook.com/redtanofficial/

Twitter: https://www.twitter.com/redtanofficial

Instagram: https://www.instagram.com/redtanofficial

Youtube: https://www.youtube.com/redtan

Leave a Reply