Подаруночок з Block Party від ALINA PASH

Пам’ятаєте Block Party? Тусовку на Рейтарській з великою концентрацією творчих та яскравих особистостей? Все це відбулося не просто так і не розчинилося у минулому.
ALINA PASH вже не просто співачка. Це ім’я загальне для епатажу і творчості. Block Party стало плацдармом для нової відривної ідеї кліпу на сингл «Slukhay».
Саме Block Party– це рух творчості та підприємливості. А марш людей під «Slukhay»– це його маніфест. А ось чи великий керманич ALINA PASH– це вже вирішувати вам, адже ми проти такої повальної політизації.
«Ми хотіли показати той Київ, яким ми його знаємо і любимо. Місто веселої молоді та творчих, відкритих людей», – каже ALINA PASH.
Відомий французький діджей DJ Weedim , який став саундпродюссером треку Слухай, приїхав спеціально в Україну на Block Party і на зйомки кліпу.
«Ми знімали відео на випадкові камери друзів, на телефон. Причому знімали все навколо без жодного сюжету: мій саундчек, саму тусовку, людей навколо. Придумували танцювальні рухи на ходу і просто весело проводили час. Найважливіше в Slukhay – це атмосфера свята і єдності », – саме так пояснює концепцію відео артист.
А ось вам кліп, щоб ви його таки подивилися.

Leave a Reply