Таємничий ліс: фентезі-рокери OMANA представили містичне анімаційне відео до нового синглу

Учасники OMANA називають себе “рок-групою з фантазією”. Широти уяви у хлопців не відняти! Кожна їхня нова робота – це захоплюючий концептуальний лабіринт, в якому сплітаються інші світи і дивні міфічні істоти.

У 2016 році групу OMANA заснував Олексій Богомольний – екс-гітарист Vivienne Mort. З моменту створення – курс на буйство постмодерну. “Пригоди Сковороди в Сузір’ї Великого Пса”. Складно пройти повз дебютного релізу з такою назвою! За ним послідували окремі сингли “Сюр” та “Очi”. У 2018 році до гурту приєдналися бас-гітарист Дмитро Приходько і барабанщик Сергій Маркович. Так сформувався остаточний склад OMANA.

Між нами трапилася магія”, – говорить Олексій, пояснюючи, як йому вдалося написати за останній час кілька десятків нових пісень. OMANA вже готові презентувати дебютний повноформатний альбом і починають нову главу своєї історії з виходу пілотного синглу “Не Знайдуть”.

На підтримку релізу також виходить анімаційне відео. Його автором став ілюстратор Дмитро Назаренко. “Нас об’єднала любов до коміксів і наукової фантастики”, – розповідає художник. Діма швидко вловив завдання Олексія і вправно передав їх на відео. “Головна мета – передати глядачеві відчуття, що він перебуває безпосередньо в лісі. Здається, нам вдалося це зробити “, – резюмує Олексій.

Сюжет відео оригінально трактують самі учасники групи: “Це історія двох дітей, які заблукали в лісі. Там їх зустрічають незвичайні істоти. Виникає питання: кого боятися, а кому можна довіряти? Сумніви і напруга в подальшому тільки посилюються. Все це виглядає як казкова історія. Такий собі фентезі-трилер. Але це ж і є наша реальність. Варто лише замінити ліс на вулиці міста. Не все, що здається нам страшним є злим і поганим. Не все, що виглядає добрим – має добрі наміри “.

“Не Знайдуть” в повній мірі дає нам уявлення про звучання дебютного альбому з красномовною назвою “Альбом Жахів”, реліз якого символічно призначений на п’ятницю 13 березня.

 

Leave a Reply