Для поціновувачів якісного контенту

Час від часу ми любимо залипати на різних форумах. Там, звичайно, повно катавасії деколи, але ми полазили та зібрали для вас найприкольніші канали на Youtube, які можна подивитись/послухати та трошки почілити деякий час.

Audiotree

Канал, створений для відкриття нових гуртів різноманітних жанрів: необтяжливий поп-рок, альтернатива, джаз-ф’южн, інді-фольк. Якщо не встигли подивитися лайв режим – не біда. Після живих трансляцій викладають записи у зручному форматі.

Squid Physics

Мультиінструменталіст Бен – надто божествений, робить кавери на різні ігрові теми, саундтреки фільмів та серіалів.
Це все виконує ОДНА людина. Здивовані? Ми теж збагнути не можемо, як у достатньо молодому віці осилити стільки музичних інструментів.
А якщо пощастить, то можна знайти його власні. Це буває рідко, але буває.

AtinPiano

Для любителів тем з відеоігор та саундтреків до фільмів- саме те. Канал відноситься до групи «уроки гри на фортепіано». Чітко видно клавіши та руки, табулатура треку розміщена зверху.

Aram Bedrosian

Арам Бедросян – трушний басист-віртуоз. Воістину надихаючі композиції, які аж ніяк не очікуєш від басів.

City Of The Sun

Пост-рок прямо з Брукліна. Дві гітари та перкусія. Починали хлопці з вулиць Верхнього Іст- Сайду, а зараз збирають далеко немаленькі зали. Подоржують по країнам та знімають лайви. Якісна відеозйомка. Ви же точно не хочете це проґавити?

3ème Gauche

Французький канал з акустичними виступами, де встигли побувати і Bastille, і Hozier, і Kodain, але радимо звернути увагу на відео з найменшими переглядами.
Біда лише в тому, що остання публікація була рік тому.
Схрестили пальці, що далі буде.

NPR Music

National Public Radio (NPR, Национальное суспільне радіо) – некомерційна організація, яка збирає і розповсюджує новини з 797 радіостанцій США.
Найприкольніша частина – це Tiny Desk Concert,  де вже побувало більше 600 музикантів, від маленьких до іменитих.
Звичайно, зверніть увагу на маловідомих, когось з них ви точно добавите в плейліст.

Leave a Reply