LAYAH – “Сам за себе”

LAYAH –  це розповідь про те,як знайти своє покликання, нехай і не відразу. LAYAH –  це трансформація співачки від поп-виконавиці в андеграунд артистку. Новий міні-альбом «Сам за себе» довершує метаморфозу LAYAH. Це вирішальний крок від абстрактного діджитал-соулу крайнього релізу «Поза часом» на територію хаус-музики.
Нові композиції просякнуті нарочито незграбним олдскулом. Трек «Визнання» обдає новизною балеаріки, а хто наважится пізнати “Усередині”– порине у ритми джекін-хаус у стилі культового лейбла Strictly Rhythm. І на останок можна розчинитися в «Зникай» з його вигадливим UK хаус.
Центральним треком є «Зворотний бік». «Хаус для гурманів» здобув метафоричну екранізацію від Тані Муінне.

LAYAH повертає нас до проблеми внутрішнього голосу окремої людини. Ми люди мегаполісів живемо під шум реклами, блиск вітрин і відблиски рекламних бордів, не чуючи не лише оточуючих, але й себе також. Саме тому кліп знятий у самому жвавому куточку планети- Таймс-Сквер. LAYAH в східному кімоно вчить нас заспокійливої духовної практики. Сама вона у творчості надихається енергією Всесвіту та природою. Для неї вічні матерії- це панацея від будь-яких життєвих негараздів та риторичних питань.
«Сьогодні так важливо концентруватися і направляти енергію в правильне русло! Це складно, але варто докласти зусиль. Адже саме в цей момент у вас все почне виходити », – каже LAYAH.

Leave a Reply