Фрешмен соул-сцени Коля Семпл представив дебютне відео і сингл «Рарита»

Відомий трендсеттер, засновник київського бренду міських рюкзаків keep® Коля Серезітінов сьогодні стартує в новому амплуа – артиста і музиканта під монікером Коля Семпл. Вперше в поле зору широкої публіки він потрапив як учасник 8 сезону шоу «Голос».
Як і ще один недавній підписант лейбла Mnogo Vody Вітя Никифоров з поп-дуету Gorim !, на шоу він запам’ятався тим, що забув слова пісні одного з членів журі – Сергія Бабкіна. Але якщо для Віті ця помилка коштувала вильоту, то Коля дивом пройшов далі і вже в наступному ефірі здивував усіх потужним рок-виконанням на той момент зовсім ще свіжого кантрі-хіта «Say Something» Джастіна Тімберлейка. Повністю готовий, зрілий артист, загартований стрес-фактором ТВ-шоу він відправився шукати власне звучання.
Як результат: незвичайний (і гостро актуальний) мікс соул-музики, хіп-хопу та альтернативного року. За продакшен-частину дебютного релізу Коля Семпл (а зовсім скоро нас очікує і дебютний міні-альбом) відповідає студія Dynamika Music на чолі з саунд-продюсером Кирилом Матюшенко (також відомий як Mickey).
Що до відео, то режисер кліпу Дмитро Чернявський (@chikunia) зняв невигадливу, але ефектну іронічну замальовку на тему: що буває, якщо потрапляєш в машину до не звичайного таксиста, або в не звичайному стані. У ролі таксиста – сам Коля Семпл. Заради складних, але вражаючих кадрів він підіймався на дах рухаючогося авто, хоча місцями таки довелося вдатися до допомоги каскадера. В ємний хронометраж кліпу режисер уклав широкий спектр емоцій: веселощі, радість, плач і дивні танці.
Коментуючи свою першу роботу, сам Коля зізнається: «Я соул Сінгер. Це такий вид репера, який співає не тільки метал, але іноді блюз і гранж ». Чим ще більше заплутує слухача. Що ж, тим цікавіше почути його майбутній ЕР!
Слухати: https://orcd.co/rarita

Leave a Reply