Київ – сцена Remote X

Не шукайте можливість відволіктись від реалій та буденності лише в музиці. Адже з кожним разом ця іллюзія стає  слабкішою та втрачає свою новизну. Ваші навушники дають значно більше можливостей, ніж ви звикли думати.

Remote X скаже вам, що насправді скрасить сірі вулиці та замінить звичні мелодії.
Вистави Remote X – проект німецької театральної групи Rimini Protokoll. Перфоменс досить популярний жанр театрального мистецтва. Але цього разу він поєднанається з екскурсією та комп’ютерної грою. Віртуальність та реальність в найкращих традиціях “Матриці”. Всі ці компоненти перетворять місто на сцену з живими декорацями. Ваше головне завдання – одягти навушники. Крок 2: відправитись зі Звіринецького кладовища у двогодинну екскурсію містом під синтетичний голос GPS-навігатора.
Remote X перетвориться на Remote Kyiv. Це фішка від групи Rimini Protokoll.  Кожна така вистава називається на честь міста, в якому вона проводиться.
Не чекайте на довгі та нудні розповіді про архітектуру та історію. Головна мета перфоменса  – довести до вашої свідомості питання: Чому ми так довіряємо нашим смартфонам?
Як, коли і чому ми звикли так синтезувати нашу реальність, нашу свідомість з віртуальним світом? Як конкретне місце впливає на нашу мозкову активність, та що змінює віртуальний світ у цьому випадку?
Елементи вистави змінюються від міста до міста. Але дещо незмінне: все починається с кладовища та закінчується дахом.
U!ZAHVATI – українська театральна команда, що допомогає Rimini Protokoll влаштувати виставу за стінами театру- “site-specific”.
Rimini Protokoll вже провели понад 50 проектів у США, Європі, Японії та Індії, а зараз запрошують киян дослідити нашу буденність на перетині  фікціїї та мистецтва.

Leave a Reply