Нова чорно-біла естетика від KADNAY

Коли кров закіпає, дихання прискорюється, а серце починає стукати ще швидше, то це не аритмія, це новий кліп гурту Kadnay – Disco Girl.
Пам`ятаєте, що у хлопців зовсім нещодавно вийшов альбом, і ми говорили, що ходять чутки, що за кліп взявся Алан Бадоєв.
Так ось, це були не чутки, над кліпом дійсно працював відомий український режисер.
Спочатку нам здалось, що це занадто сильно стильно, щоб бути правдою, але потім ми зрозуміли, що це не сон, і таке можуть дійсно знімати.
Якби ми робили такий кліп, то ми би точно надихалися  Depeche Mode, а чим надихався режисер? Напевно, тільки йому відомо. Хоча, підозрюємо, що еротичними шедеврами Бергера та Ное. Адже є у стилістиці кадрів скандинавська стриманість та загострення пристрастей.

Якщо коротко про відео, то хлопці не відходять від своєї стилістики, і в кліпі знову ми побачимо оголений торс фронтмена гурту ….
Упс, перепрошуємо за спойлер.
Одного з учасників в боксерських рукавиця.
Упс, знову спойлер .

  

 

Гурт надав чорно-білому кольору власний колір, додав акцентів, які стильно співпали з відео, та не забув про мінімалістичну естетику.
Концепція кліпу цікава тим, що ті картинки, що ми бачимо, можна інтерпретувати як завгодно та у будь-якій послідовності.
Фронтмен у кліпі оточений красивими жінками, не задивитись на яких просто не можливо. І хоча у деяких випадках творчість-гарний спосіб сублімувати, проте не тут. Адже коли ти у творчій сфері,  багато дивовижних та яскравих людей тебе оточує. Це своєрідна ода поліамурії- занадто багато красивих, щоб тримати себе під контролем. Гурт і не тримає і віддається почуттям.
Пристрасть у творчості- це те, що має над тобою повну владу, якби ти не опирався.
А пристрасть та творчість дві крайні сторони однієї і тієї ж сутності. Чорна та біла сторона. Яка є яка? Це вже на ваш розсуд. Обирайте. Але не затягуйте та не затягуйтесь.

Leave a Reply