Inaia – Королева драми

 
INAIA показала,  як через самокритику можна вивести творчість на новий рівень. До цього ж моменту Inaia перебувала у власному мікрокосмосі меланхолії та вишуканих мелодій.
“Королева Драм” – новий альбом співачки, її спроба вирватися з виру пристрастей  та невпевненості. INAIA зізнається, що її зі школи переслідували необґрунтовані та часом надумані страхи. Тоді вона боялась старшокласників, а зараз – держустанов. Новий альбом- це гімн хаосу, прагнень та страхів.
Протягом усього творчого шляху Катя Рогова кидалася від однієї емоції до іншої. Від безнадії у «Не верю», до неочікуваної радості у «Гореть». Це її творчій настрій- вона справжня королева драми. Мінливи та непостійна, як її новий альбом.
“Королева Драм”– відчайдушна спроба зобразити свій внутрішній світ через бурхливий творчий хаос, що супроводжує написання кожного треку від альбому до альбому.
Перша пісня “У мінорі”– це старт творення. Сирена на самому початку сигналізує- буде важко, небезпечно, але круто, інтерактивно та ефектно. До речі, як зазначає співачка- трек передбачив пожежу у Соборі Паризької Богоматері.
Допомогли з альбомом декілька крутих українських саундпродюсерів – Роман Черенов (Morphom), Данил Марін (экс-The Erised), Миколай Макєєв (dj Ekspert, аlyona аlyona).
Головним санундпродюсером став Сергій Мартинов.
Альбом-баланс можна прослухати на Deezer, Apple Music, Google Play.

Leave a Reply