ГогольTRAIN: українське мистецтво робить “Чух-чух”

У нас було: п’ять плацкартів, три купе, вагон зі сценою, вагон-ресторан, а ще ціла купа українських музикантів, акторів, художників, сценаристів та інших митців. Саме так Хантер Томпсон описав би ГогольTRAIN, якщо б зміг на нього потрапити. І судячи із концепції заходу, він був би цілком не проти приєднатись!

Цей магічний потяг прямує на Startup ГогольFest – фестиваль сучасного мистецтва, який пройде в Маріуполі з 26 квітня по 1 травня цього року. Подія буде присвячена різним видам мистецтва, але ж камон, ми тут через музику! На фестивалі буде виступати чимало крутих виконавців: Dakh Daughters, Jamala, Сергій Бабкін, Вагоноважатые і навіть Alyona Alyona – українська реперка, про яку нещодавно писали в американському Vogue.

Насправді тусовка почнеться іще до офіційного старту, бо учасники будуть їхати туди на ГогольTrain! Цей розмальований українськими художниками потяг відходить із Києва, а далі, як і належить всім потягам країни, рухається коліями Укрзалізниці до місця призначення. І там є вільні місця, на які може придбати квиток кожен бажаючий!

Якщо, звичайно, встигне – подія доволі хайпова. Хто ж не хоче проїхатись в одному плацкарті з Бабкіним і спробувати вмовити його заспівати під сумне брязкотіння шибок? Проте одразу введемо дисклеймер: ми не знаємо, чи всі виступаючі будуть їхати цим потягом. Точно відомо, що «Мало» та Sheetel будуть виступати у вагоні зі сценою, але все інше для нас – суцільна загадка.

До речі, потрапити на ГогольTRAIN можна не лише із Києва. Є можливість придбати білети з Вінниці і доїхати із пересадками (вагони для цього заздалегідь зарезервовано), або сісти в Дніпрі на “проходящий” мистецький потяг. У вартість квитка входить проїзд, доступ до всіх платних сцен фестивалю та (опціонально) проживання у місцевому готелі.

Leave a Reply