Герідж-хаус- їхнє кредо

Нова група з Києва з характерною назвою, яка визначає саме їх творчість. Гаражі роблять  музику в стилі герідж-хаус. В брудний електронний саунд вони обрамляють цілком собі поп-пісні з потужним хітовим потенціалом. Гаражі – це бойз-бенд, в якому є троє учасників. 
Гаражі пояснюють:

«Ця музика – не про красу. Вона про рідне: про розбиту губу на дискотеці, першу бійку стінка на стінку, щастя від покупки першої брендової шмотки, першого невдалого кохання, вечірньої кримінальної хроніки по ТБ.
Дебютний сингл Гаражі – вуличний поп-гімн про розставання і весняний  «любовний рецидив», актуальний в своєму часовому проміжку, в цій особливій атмосфері почуттів.
Приспів “Весни” контрастує з мінорними куплетами, нагадуючи слухачеві про те, що весна – це час почуттів, безсонних ночей і зародження нових відносин.

Експресивний і надривний, трек відсилає нас до знайомих з дитинства пісень “Иванушек”, “Hi-Fi” і “Руки Вверх”. «Нова романтика» в мелодійних вокальних мотивах нульових; психоделічний електро-поп, що доноситься луною з 95-го.

Leave a Reply