Прем’єра нової гри з зануренням «Futurism» від компанії Mystery Play на Арт-завод Платформа

«Futurism» – це масштабна імперсивна постановка, яка об’єднує шоу, театр та гру. Це синтез майбутнього з історією, який учасник створює самостійно.  Це дійство з десятками актерів і сотнею учасників, в яких стирається межа між зрителем і артистом. Фантазія переноситься в реальний мир. Ти – не глядач, а людина, що створює своє майбутнє. І це все доступно з 6 вересня!
Це не просто гра. Це – соціально-значущий проект, в якому будуть порушені такі теми, як забруднення навколишнього середовища та утилізація відходів, особливості та ризики Штучного Інтелекту, що стрімко вступає в наше життя, і посилення впливу онлайн комунікацій, плавно поневолюючи соціум.
У грі зіткнуться прихильники трьох кланів: вчені, капіталісти і антиглобалісти. У них різні погляди на долю світу і роль людини в ньому. Всього в квесті візьмуть участь до 150 чоловік, по 6-8 в кожній групі. Їх мета – змінити майбутнє. 
Гра відбудеться на території креативного кластера Арт-завод “Платформа”, за розкладом і квитками проходите на сайт: http://futurism.mysteryplay.com.ua/. Найближче занурення – 6 вересня.

Leave a Reply