Circus Night Market

Кураж Базар цього разу забрав у нас три дні. І не дарма. З 28 по 30 червня Circus Night Market захопив територію ВДНХ. Аніматори, фокусники, астрологи, нумерологи створили ілюзію цирку-шапіто.
Можна було дізнатися долю по руці, заглянути у майбутнє, приворожити вдачу. Чи просто захоплено, роззявивши рот, спостерігати за фокусами. Далеко не у всіх вистачить витримки додивитися до кінця, як людина ковтає меча, наче родзинку зі святкового торта.
Фудкорт подарував гурманам свято їжею на кожен смак: насичене морозиво, гострі східні страви, традиційні бургери та улюблена фрі.
Після обіднього перериву можна було спочити на гамаку між деревами чи піти увіковічіти свої емоції у незабутніх фотозонах.
Не забули і про дітей. Яскраві шалені клоуни з рожевим, помаренчевим, зеленим волоссям розважали малечу. Каруселі, гойдалки та скейти не пустували. Дитячі забави прийшлись до смаку і дорослим. Усі ми у душі так і залишилися маленькими дітьми. І лопати мильні бульбашки нам у радість.
І хоча всі циркові активності принесли велетенський заряд позитивних емоцій, не будемо забувати, що Circus Night Market – це все ж таки базар, хоча і не типовий.
Любителі незвичайного у котрий раз залишилися задоволеними: на другому поверсі павільйону з легкістю можна було загубитися серед ретро речей та брендових дизайнерських виробів: хустки, шляпи, плаття. Галстуки, стікери, ляльки, статуетки. Шукай та забирай, що хочеш.
У перший же день організатори подарували незабутній виступ Gus Gus. Легенди електроніки зробили перший вечір Куражу феєричним. Майже до 12 артисти тримали аудиторію у музичних рукавицях.
Проте те, заради чого треба було прийти у першу чергу- це люди. Всі різні, оригінальні та непересічні. Саме тому у нас вийшло стільки фоток.  Були на Circus Night Market? Тоді шукайте себе на фото!

 

Leave a Reply