Slipping- новий кліп від BRAII

Вона мчить по хайвею уздовж пустелі, що тягнеться від Арізони до Неваді. Попереду Лас-Вегас, місто розкоші і спокуси. Місто розбитих надій і мільйонів яскравих вогнів. Її шлях – всередину себе сомої. Загадковий мандрівник у дороги – зустріч з власним альтер-его. Навіщо він їй? Хто він? Що він їй дасть?
Харизматичний мандрівник, немов плід фантазії. Темні сторони її душі; приховані бажання. Lovely Dark Things, що залишаться тільки там, в стінах цього випадкового мотелю, який зустріне їх тьмяним неоном і стерильною чистотою змитих покоївками сюжетів і драм.
Slipping into dark … Вони вислизають в темряву. І мова тут не тільки про героїв нового відео BRAII, але і про саму групу, що з кожною новою роботою напускає все більше туману про свій довгоочікуваний, дебютний, повноформатний альбом. Пост-панк аскеза першого міні-альбому «City of Nothing» перетворюється на низку синглів – абсолютно різних за стилем і, разом з тим, однаково інтригуючих. Романтичний «Maybe», чіпкий «A Girl Who Was not There» з вражаючим характером, хаотичний і розв’язний «Weirdo».
Нарешті, гіпнотичний «Slipping». Атмосферна, майже 7-хвилинна роуд-муві замальовка в дусі Віма Вендерса або пізнього Джармуша часів таємничого трилера «Межі контролю» під звуки вузького обскурного блюзу. У нинішніх BRAII вже зовсім не впізнати групу з України. Це чистий American spirit з їдким запахом тютюну, кубинського рому і нічних сутінків, що освіжає терпкий аромат придорожніх кактусів.
Фронтвумен BRAII Оксана Бризгалова називає нову роботу міні-фільмом, де головні ролі ділить з нею Сал Рамаццині – басист групи The Gitas. Режисером відео став талановитий дебютант Павло Федоров, який раніше працював оператором в тандемі з Асею Ніколаєвої – автором кліпів Щасливих Людей і групи Astronata.
«Slipping» – четвертий і останній сингл з нового альбому BRAII, який отримав назву «Lovely Dark Things». Одночасно з нічної / Гелловін прем’єрою кліпу став доступний для передзамовлення альбом, на всіх цифрових майданчиках і стрімінгах. Реліз альбому запланований на 8 листопада. Видавець – лейбл впливового українського інді-агентства «Много Води».

Дивитися кліп Slipping – https://youtu.be/CPtdkvKk-u0
Передзамовлення альбому – https://orcd.co/lovely_dark_things

Leave a Reply