Білі ночі

14-15 червня очікується найголовніше метафанове свято Києва – “Білі Ночі”. Цього разу кожен має можливість потрапити на Версальський Бал. На два дні ви потрапите в атмосферу XVIII і XIX століть. Шукайте тематичні пишні наряди, реалізуйте всі божевільні ідеї з яскравим макіяжем. Дводенний захід традиційно відбудеться на “Арт-заводі Платформа”.
Лайнап Main Stage загрожує перетворитись на епіцентр вибуху музичного божевілля. Ви почуєте культового британського музиканта Elderbrook. Виконавець вигравав престижну нагороду – премію Греммі за кращу танцювальну пісню. Відкриєте для себе progressive house дует Matisse & Sadko, що працює з майстром електронного жанру Martin Garrix. Український house-виконавець Sagan включе на всю можливу гучність трек Dance with me, що прослухали понад мільйон разів на Spotify.

На Backyard Stage вас включить у процес відриву Reinier Zonneveld із Нідерландів. В цьому йому допоможуть головні представники індустрії – Resident Advisor. Фестиваль відвідаютьікона німецького діп-хаусу Tube & Berger та одеський клуб Fancy Room.

Вас чекають десятки крутих фотозон, фудкорти, кілька сцен і розваги на будь-який смак, які перетворять ваш відпочинок в справжній Версальський відрив.

Leave a Reply