Життя у неоновому кольорі: творче ком’юніті banned society представляє нове відео

«First night, is it for real?» — перша відеоробота з третього лонгплею гурту

Наприкінці листопада 2019 року banned society представили третій альбом «I Was Stupid, Now I’m Not» — історія про мрії, що збуваються в коханні. Сам альбом — немов різнобарвний пейзаж зі спогадів, емоцій та найрізноманітніших жанрів. Від фірмового чіллвейв-звучання гурту до азартного барабанного соло тут часом лише один крок. Місцями banned society відверто забавляються. Але лише для того, щоб краще підкреслити хітовий потенціал головних альбомних синглів — «Slowly Becoming Myself» та «First night, is it for real?». Кліп на останню з цих пісень ми дивимося прямо зараз.

Перший фокус нового відео — атмосфера американського роуд-муві, реалізована в умовах кінопавільйону. Бекграунд — романтика придорожніх мотелів, мерехтливий хайвей та автомобільна подорож, в якій світ і свідомість звужуються до простору машини. В основі сюжету — цілісний меседж про те, що в любові не місце стереотипам та забобонам. «Кліп, присвячений магії ранніх етапів відносин, — розповідає гурт, — він продовжує глобальну ідею нашого лонгплею».

«First night, is it for real?» — це гіпнотична мандрівка нічним містом. Вулиці залиті неоновим світлом — немов у фільмах Ніколаса Віндінга Рефна. Колірна гамма ідентична — від малахітового до глибокого синього з яскравими спалахами червоного. Герої тут не поспішають діяти чи виявляти себе зовнішньому світу. Вони просто існують у цій атмосфері — напрочуд органічні та живі.

«Кімната американського мотелю — це місце, де можуть відбуватися дуже дивні, заборонені й навіть небезпечні речі. Ось і наші герої ховаються від реальності в чотирьох стінах. У Києві подібного місця не знайшлося, тому нашому арт департаменту довелося власноруч створювати кімнату типового мотелю й стилізувати його фасад», — коментує роботу режисер Катерина Мінгазірова.

Третій альбом banned society «I Was Stupid, Now I’m Not» вийшов у листопаді 2019 року. Це легка, чиста музика без рамок та жорстких форм. Реліз представив лейбл Mnogo Vody.

Leave a Reply