BAHROMA – нове на основі старого

Минуло вже десять років з того часу, як був створений гурт Bahroma. Це український гурт, але практично ніщо не ідентифікує музикантів як суто українську групу. Ніяких фольклорних чи – інша категорія – націоналістичних мотивів. Просто музика в жанрі інді. Така могла б бути створена в Великобританії, Франції чи Німеччині. Ну і, звісно, в Україні, Україна ж теж Європа?

Досить незвична назва гурту привертає до себе увагу, – а чому хлопці себе назвали саме так? Але суть не в цьому. Суть – в самій музиці. Музика легка і навіть якась повітряна. Ідеально підходить для прогулянок нічним містом, коли поруч з тобою нікого немає. Є тільки ти і музика. Звичайно, ця музика урбаністична. Музика для великого міста. Музика для напівпорожніх вагонів метро. Музика для панельних дев’ятиповерхівок. Музика для високого синього неба з дивовижними білими хмарами. В кінці кінців, музика для нового покоління, яке «не таке, як всі». Кожне покоління – унікальне. Але мотиви все одно повторюються.
Приходьте на концерт гурту Bahroma – вони вирішили вийти з андеграунду і збирають стадіонні зали. Ненав’язливий інді-поп повинен вам бути до смаку, якщо ви – не металіст.
Концерт відбудеться у Києві 24 квітня о 19:00. Замовляйте квитки вже зараз в інтернеті або купуйте у касах міста, бо їх дуже швидко розберуть! 

Слухай:

Leave a Reply