Avionics Open Air

 

І хоча «Жуляни» поки що зачинені на ремонт, і шуму двигунів не чутно, в Державному музеї авіації 7 вересня тиші не було. 10 years Watergate records/Avionics Open Air і ретро літаки виявилися ідеальним тандемом для стиляг, хіпі, хіпстерів та звичайних «ребзів».
Київ у цьому році став однією з сцен для святкування 10-річчя культового німецького лейблу Watergate. На вечірці вже встигли потусити в Сан-Паулу і Лейпцигу. На черзі: Лондон, Барселона, Амстердам, Тель-Авів.
Першим за планом виступив київський DJ LERI– «своя людина» у київських клубах. У променях західного сонця грали німецькі майстри електротек-хауса Tiefschwarz. За ними – швейцарський шаман-мультиінструменталіст Jimi Jules та провідний хаус-продюсер Німеччини Ruede Hagelstein.
Після шалених оплесків і драйву виконавці не поспішали покинути локацію. Атмосферність поєдання електронної музики та сталевих птахів важко переоцінити. Це зрозуміли і діджеї, і тому насолоджувалися музикою і «демократичним спілкуванням» зі своїми фанами прямісінько під сценою.

Tiefschwarz:

“Thank you for dancing”

Ruede Hagelstein:

View this post on Instagram

Chicken or Pasta? #frequenttraveler

A post shared by Ruede Hagelstein (@ruedehagelstein) on

Фото: Ілля Колотій

This slideshow requires JavaScript.

Leave a Reply