Авангард электроники Son Lux

 
Сольний проект експериментальної електронної музики Son Lux в минулому році відзначив своє 10-тиріччя.

Троє ентузіастів зробили прорив в жанрі сучасної музики та вміло поєднали кілька стилів, здавалося б, абсолютно суперечливих. Не дивно що меланхолічны треки повільно, але впевнено здобули свою аудиторію слухачів по всьому світу.
Так що ж особливого в цьому тріо? Суміш електронніки з оркестровими вставками і інді-мотивами звучать заворожуюче. Хлопці дають живі концерти, беруть участь в колабораціях з іншими не менш відомими виконавцями такими як Woodkid, Boots, співаком Мозесом Самной і іншими. Також прикольно, що з кожним альбомом Son Lux, якість музики не погіршується, а навпаки, композитори підносять слухачу щось нове.

На думку самих виконавців і критиків це пов’язано з тим, що хлопці постійно експериментують і відкривають нові грані, за рахунок спільної роботи і тому, що в створенні кожного треку беруть участі всі троє. Вони обмінювються ідеями і тестують їх в процесі. Вони вкладають в музику особисті емоції і переживання, завдяки чому слухачі переймаються до глибини душі і самі можуть відчувати почуття, які намагаються донести їм автори.

Раян Лотт (засновник проекту), і його друзі створюють унікальні звукові доріжки, які можна порівняти з симфоніями: початок завжди спокійний, що задає своєрідний настрій, і готує нас до подальшого розвитку мелодії.

Завдяки цьому, більш динамічна, центральна частина сприймається в нестандартних для ритмічної музики фарбах: іноді глибокі мінорні ноти змінюються мажорними тонами, що занурює в якийсь транс, в якому людина не усвідомлюючи відчуває найрізноманітніший спектр емоцій – від тривоги до справжнього захоплення. Тріумфальний фінал завершує кожну доріжку і  узагальнює все почуте раніше – створюється враження логічного фіналу. Кожен трек схожий на окрему добре продуману з усіх боків історію, частиною якої нам дають себе відчути.
В альбомах Son Lux знайде щось для себе не тільки цінитель жанру, але і будь-який майстерний меломан. Їх музика сповнена тим, за що ми любимо щирих виконавців, які вкладають душу в свої роботи і отримують задоволення від того чим вони займаються.

«Я просто хочу робити прекрасне і чесне мистецтво» – Раян Лотт

 

Leave a Reply