Сьогодні ти одягнеш червону сукню: дивимося інтригуюче і дивне нове відео від дуету Astronata

Нещодавно електронний проект Astronata представив міні-альбом «Universe»: чотири різних за настроєм, але однаково переконливих електронних оммажа на тему британського герідж і рейв-музики з незвичайними текстами Нати Сміріної – багатьом відомої як фронтвумен PUR:PUR і KOOQLA.
Учасники дуету – Ната та саунд-продюсер Ілля Місюра з моменту появи на сцені не приховували, що їх об’єднує не тільки творчість, а й любов. Власне, цьому – зв’язку чоловіка й жінки – присвячений новий кліп дуету на сингл «Вселенная». На тлі вражаючих інтер’єрів Харківської філармонії та Будинку Архітектора розгортається сюжет: вони відчувають тяжіння один до одного, але на шляху встають темні сили – вони ж дівчата в червоних сукнях.

Історія, розказана мовою танців в стилі контемп, в самому кінці отримує несподіваний поворот… До цього моменту Ната встигає змінити безліч незвичайних образів і переконує нас в тому, що мелодекламація йде їй не менше, ніж спів. Примітно, що Ната тут сама виступила в ролі стиліста, а також допомагала при монтажі кліпу.
Режисером кліпу «Вселенная» стала Анна Винограденко, багатьом також відома як хореограф і вчитель танців. «Я шалено люблю працювати з людьми. Неважливо, хто це – любителі або артисти балету. Ната – моя улюблена співачка, вона стала основою і душею цієї роботи. Обдумуючи ідею кліпу про пару, якій заважають зустрітися, я зрозуміла, що нам потрібен великий геометричний простір, де було б багато кутів і білого кольору, які можна заповнити бігом, хованками і глибиною. Нам пощастило з локаціями! Вони тут – повноцінні герої сюжету. Тунель, з якого виходить Ната і її демони. Кути, які їх розділяють. І щось тепле, і темне, що може їх з’єднати», – розповідає Анна.
Важливо відзначити, що міні-альбом «Universe» – це перша робота дуету російською та українською мовами. Разом з тим, вже після «Universe» на лейблі з Брістоля Slime Recordings вийшов новий англомовний реліз проекту під назвою «Divine/Fragile».

Leave a Reply