Не амфетаміном єдиним: “Дикі танці” alyona alyona залишать вас без сну

Якщо ви вважаєте, що креативність це лише тимчасово, то ви помиляєтесь.  Музична індустрія України не відпочиває.  А деякі б’ють власні рекорди у випуску нових хитів та релізів.  

2019 рік– не став роком відпочинку для alyona alyona. 9 зовсім різних кліпів, коллаборації із Джамалою та реп-тріo Kalush. Не забудемо і дебютний альбом “Пушка”, вистріл якої спричинив хоча і не війну, але таки точно призвів до перезроподілу сфер впливу в українській музиці.   А EP “В хаті МА” лише підтверджує теорію сверхпродуктивності.  

Отже, фани, можете спати спокійно.  Перший місяць 2020– і вже новій кліп.  Під “Дикі танці” ви звісно спати і не зможете, але це те, що  вас пробудить перед рутинною роботою, чи, якщо вам пощастило з “не рутиною”, налаштує на власні креативні рекорди.  

А якщо ви ще і геймер, але не фанат “alyona alyona”,  то можете почати знайомство з її творчістю саме з цього кліпу.  Special for youalyona alyona перевтілюється у персонажа культової гри Grand Theft Auto (GTA).  Гротескні жовті жигулі серед похмурих  спальних районів. Хаотично забудовані панельні будинки, калюжі у пробоїнах асфальту, обов’язковий білборд «З днем народження», продуктовий ларьок з пивом і морозивом, кіоск “Ремонт взуття” та спортивного вигляду молодь на сходинках — ці рідні серцю локації не сплутати ні з чим.
Заїхавши в один з київських дворів, Альона влаштовує дикі танці в стилі брейк на даху власної машини. Слідом за нею інші герої цієї вигаданої гри — продавщиця в блузі з леопардовим принтом і робочому синьому фартуху, майстер взуття не першої свіжості, дівчина за лотком з фруктами в топіку
ALENciaga, братва, яка пересувається на «кортах», і навіть бездомні коти — всі починають качатися під мінімалістичний біт треку. Місто засинає… прокидається хіп-хоп мафія!
Автором ідеї та режисером ролика стала Анна Велосіпедова, відома по роботі з Brunettes Shoot Blondes, MamaRika, INAIA, The Elephants і багатьма іншими українськими артистами. А в ролі монтажера виступив молодий кліпмейкер і репер DELTA ARTHUR, який причетний до більшості кліпів від alyona alyona.

Leave a Reply